Świece olejowe, liturgiczne i paschały

Dostarczamy akcesoria liturgiczne o najwyżej jakości. Oferujemy szeroki asortyment produktów takich jak świece liturgiczne czy paschały, które można dopasować do indywidualnego gustu i wnętrza każdego kościoła. Perfekcyjnie wykonane produkty, nie tylko będą pięknie się prezentować, ale także posłużą wiele lat.

Wśród proponowanych przez nas akcesoriów do posługi liturgicznej można znaleźć:

Artystyczne świece liturgiczne.

Nasza firma wytwarza świece liturgiczne różnego rodzaju i przeznaczenia. Wśród nich można znaleźć m in. paschały, świece ołtarzowe: olejowe i tradycyjne (spalane), roratki i świece maryjne, gromnice oraz świece jubileuszowe i okolicznościowe. Wszystkie nasze produkty są projektowane i wykonywane przez artystów plastyków. To jest gwarancją ich wysokich walorów estetycznych, niepowtarzalnego wyglądu, wyjątkowej jakości i solidności.

Świece olejowe

Nasze świece olejowe są to świece odlewane, co jest gwarancją ich dobrej jakości. Do świec proponujemy naszej produkcji wkłady olejowe. Dostępne są świece olejowe: niezdobione, ze złotą aplikacją, z kolorową aplikacją, z ornamentem, z wizerunkiem, z naklejką, maryjne, wysokie, tematyczne, ciemne woskowe, mini, pogrzebowe, oraz ręcznie malowane. Świece olejowe wytwarzamy w technologii, która gwarantuje to że nie pękają one w niskich temperaturach i przy zmianach wilgotności. Świece te są odlewane przez co są bardziej trwałe od tych prasowanych. Do świec proponujemy szeroki wybór naszych wkładów olejowych. Wśród naszych świec możemy wyróżnić następujące główne grupy:

  • nieozdobione
  • zdobione złotą lub kolorową aplikacją
  • z wizerunkiem
  • z ornamentem

 

Świece liturgiczne

Mają one niezwykle ważne znaczenie w czasie obrzędów religijnych. To właśnie m in. dzięki nim tworzy się niezwykły nastrój sprzyjający głębokiemu duchowemu przeżywaniu spotkania z Panem Bogiem. Przez to świece kościelne trwale zapisały się w polskiej tradycji. Oferujemy świece liturgiczne na ważne wydarzenia sakralne. Nasze świece ozdobione są różnymi złoceniami, wzorami, malowanymi aplikacjami lub kolorowymi nadrukami. W ofercie mamy świece liturgiczne naturale spalane oraz olejowe, gromniczne, oraz świece woskowe i parafinowe.

Paschały

Paschał to szczególna świeca, która zapalana jest podczas mszy pogrzebowych oraz Sakramentu Chrztu Świętego. Jest to najważniejsza świeca w Kościele Katolickim. Symbolizuje on Pana Jezusa Zmartwychwstałego. Nasze paschały zostały wykonane z mieszanki najwyższej jakości wosków naturalnych i parafiny, lub z czystej parafiny. Wytwarzamy różne rodzaje świec paschalnych: woskowe spalane, naturalne (spalane) parafinowe, olejowe, wieloletnie na wymienne głowice (nadstawki) - woskowe lub parafinowe, oraz paschały w całości ręcznie malowane. Szeroki wybór wzornictwa i kolorów z pewnością sprosta wymaganiom każdego Klienta. Każdy paschał jest ręcznie zdobiony przez naszych artystów. Do produkcji używamy najwyższej jakości wosków naturalnych, wosku pszczelego, parafiny, farb akrylowych, odpowiednio dobranych knotów bawełnianych, oraz innych dodatków. Uzupełnieniem bogatej oferty są akcesoria do świec paschalnych, takie jak: granka (grona), aplikacje ozdobne, litery i dodatkowe cyfry na następne lata, oraz metalowe okucia. Szeroki wybór wzornictwa i kolorów z pewnością sprosta wymaganiom każdego Klienta.

Świece ołtarzowe kościelne

Oferujemy duży wybór świec ołtarzowych. Tak jak inne przedmioty liturgiczne mają one w Kościele Katolickim bardzo bogatą i długą tradycję. Warto dodać, że świeca ołtarzowa kościelna ma niezwykle symboliczne znaczenie. Jest ona dla wiernych symbolem wiary, nadziei, modlitwy, radości i miłości.

Nasze świecie kościelne wykonane są z najlepszej jakości materiałów: wosków naturalnych i parafiny. Świece ołtarzowe są jednym z podstawowych elementów wykorzystywanych podczas sprawowania każdej mszy świętej lub nabożeństwa. Wśród nich wyróżnić można świece woskowe, samospaląne oraz świece olejowe.

W naszej ofercie można znaleźć świece ołtarzowe kościelne nieozdobione (gładkie), a także ze zdobieniami np. z wizerunkami świętych. Świece występują w różnych wersjach dopasowanych odpowiednio do okresów liturgicznych. Wszystkie świece ołtarzowe cechują się solidnością i elegancją. Dzięki wysokiej klasy surowcom i staranności wykonania zapewniają długie użytkowanie. Bez wątpienia będą one uzupełnieniem każdego kościelnego ołtarza.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl