Świece liturgiczne olejowe

Nasze świece olejowe wykonane są przy użyciu sprawdzonych technologii. Dzięki temu są odporne na działanie niskich temperatur. Odpowiedni sposób wytwarzania sprawia, że świece nie pękają skrętnie w niskich temperaturach, które panują w zimie w nieogrzewanych kościołach, i przy zmianach wilgotności. Świece te są odlewane przez co są bardziej trwałe od tych prasowanych.

Świece liturgiczne olejowe, które wytwarzamy, nie rozpadają się w rękach co dzieje się w przypadku wyprasek z granulatu, Posiadamy szeroką ofertę świec liturgicznych dostępnych w różnych rozmiarach i średnicach. Świece zdobione są różnymi metodami, co sprawia, że wybór jest bardzo zróżnicowany. Świece olejowe od dołu wykończone są złotą polerowaną taśmą i posiadają otwór na szpic świecznika. Do świec proponujemy szeroki wybór naszych wkładów olejowych.

Dostępne są świece liturgiczne: nieozdobione, ze złotą aplikacją, z kolorową aplikacją, z ornamentem, z wizerunkiem, maryjne, wysokie, tematyczne, z naklejką, ciemne woskowe, mini świece olejowe, pogrzebowe, oraz ręcznie malowane.

Świece olejowe mają wzornictwo i kolorystykę dopasowane do danego okresu liturgicznego. Aplikacje na świecach wyróżniają się na tle innych konkurencyjnych produktów oferowanych w tej kategorii. Starannie dopracowane i wykonane przez naszych artystów, dzięki czemu są produktami najwyższej jakości. Posiadamy również w ofercie oleje do świec, które są bezwonne, bezbarwne, niedymiące i posiadające atest PZH. Do naszych świec pasują wkłady o dowolnej średnicy, ponieważ otwór świecy dopasowujemy do średnicy wkładu (według zlecenia złożonego przez klienta). To wszystko sprawia, że nasze produkty są bardzo cenione przez klientów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl