Paschały

Paschał to świeca używana podczas liturgii. Święcona jest podczas Nocy Paschalnej i zapalana jest w okresie wielkanocnym oraz w czasie chrztu i pogrzebu. Paschały mają duże znaczenie symboliczne. Paschał to najważniejsza świeca w Kościele Katolickim. Symbolizuje on Pana Jezusa Zmartwychwstałego. Nasze paschały zostały wykonane z mieszanki najwyższej jakości wosków naturalnych i parafiny, lub z czystej parafiny. Wytwarzamy różne rodzaje świec paschalnych: woskowe spalane, naturalne parafinowe, olejowe, wieloletnie na wymienne głowice (nadstawki) - woskowe lub parafinowe, oraz paschały w całości ręcznie malowane. Szeroki wybór wzornictwa i kolorów z pewnością sprosta wymaganiom każdego Klienta. Każdy paschał jest ręcznie zdobiony przez naszych artystów. Do produkcji używamy najwyższej jakości wosków naturalnych, wosku pszczelego, parafiny, farb akrylowych oraz innych dodatków. Uzupełnieniem bogatej oferty są akcesoria do świec paschalnych, takie jak: granka (grona), aplikacje ozdobne, litery i dodatkowe cyfry na następne lata, metalowe okucia.

Paschały woskowe

Nasze paschały są to świece odlewane a nie prasowane. Są wykonane z mieszanki parafiny i wosków naturalnych. Posiadają wyraziste zdobienia z uwzględnieniem wszelkich ważnych detali. Każdy paschał wykonany jest ze szczególną starannością. Świece paschalne wyróżniają się pięknymi kolorami. Dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu bez problemu można je dopasować do wnętrza każdej świątyni. Niektóre modele mają wymienne głowice (nadstawki), a ich okucie wykonano z blachy mosiężnej polerowanej wysokiej jakości.

Paschały olejowe

Paschał olejowy należy do świec wieloletnich. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów takich jak wosk lub parafina a zdobione są woskowymi aplikacjami, które charakteryzują się pięknymi barwami i dużą trwałością. Paschały dostępne są w różnych wysokościach i średnicach. Wszystkie nasze paschały olejowe są oryginalne i wyposażone w olejowy regulowany wkład. Okucie zrobione jest z mosiężnej polerowanej blachy.

Do wszystkich paschałów oferujemy różnego rodzaju dodatki i akcesoria. Są to zestawy cyferek lub pojedyncze cyferki do paschału. Dodatkowo można u nas zakupić aplikacje: krzyż, baranek, granka, szklane klosze oraz aplikacje liter: Alfa i Omega. Oferowane przez nas świece paschalne będą z całą pewnością wspaniałą ozdobą każdego kościoła.

Paschały

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl