Świece kościelne woskowe

Wybór świec kościelnych jest bardzo duży. Dostępne są świece woskowe, świece ołtarzowe oraz świece kościelne. Mają one symboliczne kolory, jak i symboliczne aplikacje. Inne świece palą się podczas Adwentu, Wielkanocy a zupełnie inne w zwykłych okresach. Z pewnością łączy je to, że mają ogromne znaczenie w kościele katolickim, a ich symbolika jest niezwykle ważna.

Wybierając świece, należy dobrać je odpowiednio do okazji. Warto również zwrócić uwagę na właściwy rozmiar i średnicę. Dopasowane do konkretnej uroczystości z symbolami religijnymi lub osobami świętymi będą idealnym uzupełnieniem wyjątkowych uroczystości, jak i każdej liturgii. Według dawnych wierzeń płomień świecy oznaczał materializację wiary. Dlaczego wosk i oliwa? Są to produkty naturalne dane od Boga. Wosk od dawna uznawany jest za dziewiczy i symbolizuje czystość oraz człowieczeństwo. Ołtarz powinien być ozdobiony minimum dwoma świecznikami z zapalonymi świecami. Jednak może być ich nawet sześć a podczas wizyty biskupa aż siedem.

Gwarantujemy szeroki wybór świec takich jak:

  • Świece ołtarzowe woskowe dostępne w rozmiarze 30 cm i średnicy 6,5 cm. Samospalane. Ozdobione aplikacjami z parafiny i piękną złotą farbą
  • Świece woskowe jubileuszowe z okazji rocznicy ślubów zakonnych. Wykonane z wosku i parafiny. O wysokości 30 cm i średnicy, która wynosi 6,5 cm. Zostały ozdobione aplikacjami z wosku i parafiny. Możliwe jest dopasowanie liczby na świecy do konkretnego jubileuszu w zależności od potrzeb. Każdy projekt i zamówienie ustalane jest indywidualnie tak, aby jak najlepiej sprostać potrzebą i wymaganiom klientów.
  • Świece woskowe ozdobne - wykonane z wosku i parafiny. Ich wysokość to 30 cm a średnica 6,5 cm. Świece są idealnym pomysłem na prezent. Taki upominek z pewnością sprawi wielką radość osobie obdarowanej.
  • Świece do szopki Bożonarodzeniowej - wykonane z wosku, naturalne i samospalające. Wysokość to 30 cm a średnica 6,5 cm. Zostały ozdobione aplikacją z parafiny.
  • Świece kościelne eucharystyczne na wkład olejowy. Wykonane z parafiny i ozdobione polerowaną taśmą w złotym kolorze. Uniwersalny wzór sprawia, że są one praktyczne i użyteczne przez cały rok. Świece są niezwykle odporne na działanie niskich temperatur, nie pękają i nie kruszą się w rękach. Wysokość wynosi 30 cm i średnica 8 cm.

Świece mają od dołu otwór na szpic świecznika. Bogate wybór wzornictwa sprawia, że idealnie dopasują się do każdego wnętrza kościoła oraz sprawdzą się podczas każdej wyjątkowej okazji. Oprócz niedzielnych mszy, świece kościelne woskowe wykorzystywane są również podczas uroczystości Adwentu, Matki Boskiej Gromnicznej, Bożego Narodzenia, Świąt Wielkanocnych, Chrztów czy Komunii Świętych. Do ich produkcji wykorzystywane są najnowsze i najlepsze technologie, dlatego nasze świece to produkty najwyższej jakości. Każda świeca wykonana jest z prawdziwą dokładnością i starannością, dlatego cenione są wśród wielu naszych klientów.

 

 

Świece woskowe zdobione

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl